Hakkımızda

Volan Otomotiv

Vizyon

İnsanlara yaptıkları iş ve üstlendikleri görevlerin gerektirdiği bilgiyi, yetkiyi ve sorumluluğu vermek, bunları kazandıracak bilgi, beceri ve deneyimleri kazandırmak. Çalışanlarımızın kişisel gelişmelerine katkı yapmak, bireysel rekabet güçlerini artırmak, toplumsal iş gücü kalitesini yükseltmek. Sektörümüzde eğitilmiş insan gücünü artırmak, bu konuda eğitim alanlara destek vermek, eğitime teşvik etmek, eğitimini tamamlamışlara çalışma fırsatı ve önceliği vermek. Satış ve servis hizmetlerinde ilişkilerde samimi ve seviyeli, yaklaşımlarda yapıcı, dinlenmesini bilen, ihtiyacı belirleyebilen, çözüm üreten personel yetiştirmek. Ticari yaşamda güvenilir olmanın getirdiği sorumlulukla hizmet verme bilincini tüm personelimize aşılamak.

Misyon

Teknolojinin gerektiği değişime uyum sağlayan, yaratıcı, katılımcı, çok yönlü, ön yargısız, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren yapıcı bireyleri bünyesinde bulundurmak. Bu bireyleri şirket prensipleri ve vizyonuna paralel geliştirmek, başarılarını geliştirmek, başarılarını destelemek, motive etmek ve daha iyisi için yapılan önerileri dikkate almak. Şirketimiz için belirlenen hedeflere ulaşmak için ihtiyaç duyulacak süreç ve organizasyon için yalın ve dinamik çözümleri hayata geçirmek. Otomotiv sektöründe örnek teşkil edecek her türlü uygulamada öncü olmak, en iyisini en doğru haliyle yapmak. Hizmette kaliteyi, teknolojik bilgi ve ekipmanı iyi eğitilmiş, iyi karakterli insan gücü ile kullanarak sağlamak. Çalışanlarının, kendileri ve toplumları için değer yaratmalarına imkan yaratmak.

Uzman Kadromuz ile (Kaporta, Boya, Mekanik, Elektrik) hizmeti verilmektedir. Siz değerli müsterilerimize hizmet verdiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir.

Hizmetlerimiz